Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Porovnání úrokových sazeb a výnosů

Typ investice
Sazba úroků
Zhodnocení rizika
Spořící účty
1 - 3 % p. a.
Riziko spořících účtů je minimální. V některých bankách jsou však díky poplatkům a inflaci Vaše peníze spíše znehodnocovány.
Stavební spoření
3 - 5 % p.a.
Riziko stavebních spořitelen je minimální, je však nutné si ohlídat podmínky obdržení státního příspěvku (délka spoření min. 6 let, aby jste dosáhli efektivního úročení. Neustálé legislativní změny a vysoká míra inflace však toto zhodnocení snižuje na cca 2% úrokovou míru.
Životní pojištění
2,25 - 4 % p.a.
Kapitálové životní pojištění je kombinací pojištění a spoření. Nejedná se o spoření efektivnější, než jiné varianty, ale jako pojištění s finančním bonusem je to výhodné. Risk je minimální, ale doba trvání a dostupnost peněz je velice dlouhodobá.
Podílové fondy
3 - 12 % p.a.
Zhodnocení v podílových fondech značně závisí na typu fondu. Zatímco dluhopisové fondy jsou téměř bezrizikové a vklady úročí cca 4 % ročně, akciové či indexové fondy se mohou pohybovat okolo 12 % p.a. S velkými zisky však souvisí i velké výkyvy a možnosti ztráty. Vysoké riziko.
Komodity
až 20 % p.a.
Komodity patří k velmi rizikovým investicím a k investování je nutné mít k dispozici mnoho informací. Spousta začínajících investorů na komoditách tratí, ovšem cca 15 % z nich může své jmění zhodnocovat o stovky procent měsíčně. Komoditní fondy dosahují zhodnocení 20 % p.a. Míra rizika ztráty je velice vysoká.
Akcie
dle schopností
až 20 % p.a.
Pohyby cen na akciových trzích je velmi těžko předvídatelný a možnost ztráty je velice vysoká hlavně za předpokladu krátkodobého aktivního obchodování.
NEXTA CONSULTING
7 - 12% p. a.
Investovaní prostředků pomocí NEXTA CONSULTING je velice výhodné. Zajištěna úroková míra po celou dobu investice. 100% zajištění Vašich pěněz zástavní smlouvou na nemovitosti v minimálně dvojnásobné hodnotě. Nejvyšší poměr výnosu a zajištění na trhu.