Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Parcela nebo nemovitost? Do čeho zainvestovat?
Úterý, 25 Duben 2017 19:33

V případě, že by se ve vašem rodinném rozpočtu našel větší a volný obnos peněz, co byste s nimi udělali? Dle průzkumů by tři lidé ze čtyř investovali do koupě nemovitosti. Nemovitosti se v posledních několika letech staly velmi oblíbenou investicí a její popularita neustále roste.

V případě, že chcete své peníze nejen správně uložit, ale také zhodnotit, pak můžete také zvolit pozemek, který zhodnocuje svou hodnotu v průměru až o skoro čtyři procenta ročně.

Navíc tři čtvrtě populace dospělých osob v České republice považuje nemovitosti nebo pozemek za vhodnou investici do budoucna. Zajistí jim jak zhodnocení jejich peněz, tak také případné bydlení pro ně či jejich potomky. Naopak pouze polovina z nich by investovala dluhopisů či akcií nebo komodit jako je zlato, platina nebo čokoláda.

Do čeho Češi v nemovitostech investují?

 • Nejvíce procent a to 64 % je pořízení bytu na následný pronájem.
 • Necelá polovina (přibližně 45 %) by investovala do pozemku.
 • Na třetím místě jsou rodinné domy určené k pronajímání.
 • K dalším nemovitostem vhodných k investování patří rekreační objekty.
 • Co ovlivňuje zhodnocení pozemku

  Zhodnocení pozemku, respektive jeho cenu, ovlivní především lokalita a jeho rozloha, dále pak dostupnost k nejbližšímu městu, dopravní dostupnost, občanská vybavenost v místě, zavedení inženýrských sítí. Velkou roli hraje také kraj, kde se pozemek nachází. Nejvyšší ceny pozemků jsou v Praze a ve Středních Čechách, naopak levnější pozemky jsou na východě republiky. Negativně ovlivňuje zhodnocení pozemku nezaměstnanost v dané lokalitě.

  Vhodnou investicí je i nemovitost

  Investice do nemovitosti jsou velmi výhodnou variantou zhodnocování peněz. Investice do nemovitosti zvládnete bez cizí pomoci, ale chcete-li mít zajištěn opravdu klidný a bezpečný průběh investice, doporučujeme vám investovat do nemovitostí s profesionály, kteří se v této oblasti pohybují.

  K takovým kvalifikovaným investičním partnerům patří také společnosti Nexta Consulting s.r.o.. Ta spolu se svými klienty uskutečňuje investice do nemovitostí v rámci České republiky. A zajišťuje zhodnocení vašich peněz dle investičního portfolia a výše investované částky.

  Chcete se dozvědět více o investicích do nemovitostí?

  Pokud chcete investovat do nemovitosti a nechcete na to zůstávat sami, kontaktujte nás přímo na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře, rádi nalezneme vhodnou investici také pro vás.