Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Nemovitost jako forma zajištěné investice
Čtvrtek, 29 Červen 2017 19:54

Přemýšlíte, co uděláte s ušetřenými penězi? Očekáváte zajímavé zhodnocení, ale úroky v bankách se vám nezamlouvají? Zkuste investovat do nemovitostí.
Nemovitosti představují vhodnou formu investice, jelikož jejich cena roste a nestálost úrokových sazeb nahrává úložce do něčeho stabilního.

Jak vyřešit investici do nemovitosti

Pokud chcete své finance zhodnotit a máte jich dostatek, tak si můžete koupit svou nemovitost a tu můžete pronajímat. Tato varianta může mát však své nevýhody:

  • nájemníci neplatí
  • péče o nemovitost pokud se něco rozbije
  • budete-li potřebovat finance, může trvat delší dobu, než nemovitost prodáte

Investice do nemovitosti přesto dává smysl. Chcete své finance zhodnotit a nechcete se starat o vlastní nemovitost nebo na ni nemáte větší finance?
Řešením je investice do zajištěných nemovitostí. V tomto případě nemovitost nevlastníte, ale podílíte se na podílu pronájmu nebo úroku ze zástavy.

Je řada společností, které se zabývají zhodnocováním financí pomocí nemovitostí. Je jen na vás, pro kterou společnost se rozhodnete. Především se zaměřte na historii společnosti a nejlepší jsou vždy reference, proto se neunáhlete a svou úložku řádně zvažte.

Rozdíl investice do nemovitostí a dluhopisů či akcií

Investice do nemovitosti je zajímavá už z důvodu, že se jedná oproti dluhopisům a akciím o hmatatelnou formu investice. Zkrátka se vždy můžete dojet podívat na to, jak se vaše investice vyvíjejí.

Při investování do dluhopisů nebo akcií tuto možnost nemáte. Také likvidita těchto produktů vzhledem k jejich kolísání není jednoduchá a musí se čekat, což nemusí být někdy příjemné.

Investujte do zajištěných nemovitostí

U společnosti NEXTA Consulting, s.r.o. tuto možnost máte. Tato firma je společnost, která v oblasti nemovitostí a financí působí již spoustu let a díky tomu mají její pracovníci náležité zkušenosti v této oblasti.

Zhodnocení nabízí v různých programech, které se pohybují od 2 do 12% p.a., podstatná v tomto měřítku je doba investice, která spolu s výší zajistí zhodnocení dle předem nastavených pravidel.

Nenechávejte své finance ležet na běžných účtech a využijte zajímavých úroků již od 50.000,-Kč. Kontaktujte pracovníky společnosti NEXTA Consulting, s.r.o. a dopřejte si radost ze zhodnocování a vydělávání peněz!