Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Nejlepší investicí byly letos akcie
Pátek, 03 Leden 2014 20:50

Nejdříve se finančníci zabývají výhledy do budoucna a přemýšlejí, které investice se vyplatí. Po určitém období zase dochází k posouzení uplynulého období a hodnotí, jak si kdo vedl a co byla dobrá investice. Co můžeme říct o uplynulém roce 2013?

Peněžní vklady

Inflace za rok 2013 vystoupí pravděpodobně lehce nad 1 procento, což asi nevyrovnají ani vklady na termínovaných a spořicích účtech. Klesající úrokové sazby tomuto typu spoření bohužel nepřály.

 Stavební spoření drží tradičně vysokou laťku, protože spořitelům vynese dostatečné procentní zhodnocení. Součet úroků a státní podpory může znamenat až 5% navrch. V tomto ohledu se dá říct, že tento typ investic rozhodně nebyl ztrátový.

Akcie versus zlato

Koho loni zachvátila zlatá horečka, bohužel splakal nad výdělkem. Zlato ztrácelo na hodnotě, což bylo odrazem posílení světové ekonomiky, ale pro investory do zlata to byl hluboký propad.

Naopak akcie prosperovaly a svým majitelům přinesly mnoho radosti. Ti se dočkali zhodnocení kolem 10 procent, což je velký úspěch.

Hypotéka jako investice

Klesaní úrokových sazeb nahrávalo hypotékám, které se dostaly mezi nejoblíbenější finanční produkty a staly se prostředkem pro investování do nemovitostí. Došlo k mírnému poklesu cen nemovitostí a velkému nárůstu zájmu o zprostředkování hypoték. Předpokládá se, že dojde k překonání obrovského zájmu z roku 2007.

Investice do nemovitostí

Pro investice do nemovitostí si nemusíte brát hypotéku. Obraťte se na finanční poradce společnosti
NEXTA CONSULTING, s.r.o. a investujte svoje peníze do nemovitostí bezpečně na území České republiky.
Zajištěné investice máte pod kontrolou s možností předčasného výběru investovaných peněz. Periodicitu vyplácení výnosů z investovaných prostředků si můžete sami zvolit, přehled o svých financí máte neustále.