Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Musí být investor milionář nebo si vystačí s desetitisíci?
Pondělí, 17 Duben 2017 21:04

Zajímáte se o možnost investování svých naspořených peněz, miliony na vašem účtu ale nejsou? Chcete-li investovat se zajímavým výnosem, pak miliony nepotřebujete.

K investovaní máte mnoho možností a jste-li začátečník, raději si nechte poradit od odborníků, ať nešlápnete vedle a peníze spíše neproděláte.

Jaké jsou možnosti k investici?

Pokud nemáte přehled v investicích, raději si ho udělejte. Zkuste alespoň něco málo nastudovat na internetových stránkách, poptat se po známých. Další možností je kontaktovat společnost NEXTA Consulting, s.r.o.. Naši pracovníci jsou finanční experti ve finanční oblasti a jednou z nich jsou i investice!

Investičních příležitostí je opravdu mnoho. Záleží, jaké výnosy od investic očekáváte. Investovat můžete do:

  • dluhopisů
  • akcií
  • podílových fondů
  • cenných papírů
  • pozemků
  • komodit
  • nemovitostí

Říkáte si, že na koupi nemovitosti nemáte dostatek peněz? Nevadí. S naší společností můžete investovat již od 50 000 korun. Zaručíme vám zajímavé výnosy, a to až 12% p.a..

Investice do nemovitostí

Investovat s NEXTA Consulting s.r.o. můžete již od 50 000. Po celou dobu investice máte přehled o svých financích a máte dokonce možnost průběžného vyplácení výnosu. Zajímá vás, jakou úrokovou sazbu jsme pro vás schopni zařídit? Kontaktujte nás, úrokovou sazbu vždy sjednáváme při osobním pohovoru.

Obrovskou výhodou investic do nemovitostí s NEXTA Consulting s.r.o. je, že jsou Vaše vložené finanční prostředky vždy zajištěné. Zajišťovací formy jsou v souladu s právním řádem ČR, a to zajišťovací převod vlastnického práva, zástavní právo nebo notářský zápis o uznání dluhu se svolením k přímé vykonatelnosti.

Jak sami vidíte, nemusíte být milionáři, abyste mohli zhodnotit vaše dosavadní úspory.