Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Kam uložit velkou částku peněz, aby se výrazně zhodnotila?
Čtvrtek, 16 Březen 2017 10:00

Chcete uložit své úspory a nevíte kam je nejlépe uložit? Je mnoho variant, ale důležité je rozhodnutí, na jak dlouho finance nebudete potřebovat. Inflace hodnotu peněz značně snižuje, a proto je vhodné směřovat finance ve zhodnocení nad průměrnou hodnotu inflace. Česká národní banka plánuje držet dlouhodobou hodnotu inflace okolo 2%, a tak je vhodné směřovat investici nad tuto hodnotu.

V čem ideálně zhodnotit finance?

V současné době, kdy se trhy nestabilně pohybují, tak se jeví jako nejbezpečnější a zajímavá investice, investice do nemovitostí. Cena nemovitosti se za poslední rok zvýšila v průměru o 10% a činí to z nich vhodnou a jistou investici.

Dále můžete své peníze investovat do dluhopisů, akcií a různých investičních fondů. U těchto produktů je zhodnocení také vyšší než inflace, hlavně v dlouhodobém hledisku. Nevýhodou je jisté riziko spojené s touto formou investice. U dluhopisu hodnota nekolísá tak jako u akcií, ale zase jsou jistější formou investice než rizikové akcie, které dokáží vydělat i více než 10%.

Nechcete podstupovat rizika spojená s investicemi do akcií nebo dluhopisů, můžete si zvolit konzervativní varianty pro uložení peněz. Na trhu jsou dostupné spořící účty, které mají úročení do 1%, ale i stále populární stavební spoření se státním příspěvkem. U stavebního spoření je nevýhoda blokace financí na 6 let bez možnosti přístupu k části financí, ale zhodnocení je okolo 3,6%, záleží na společnosti, která vám spoření vede.

Je jistě mnoho variant kam investovat, ale ze zde uvedených nejčastějších variant se jeví jako nejvhodnější jak z pohledu rizika, tak z pohledu zhodnocení nejzajímavější investice do nemovitostí. Peníze máte poměrně bezpečně uložené a navíc díky pravidelnímu růstu nemovitostí se také hezky zhodnocují.

Investice do nemovitostí

Bojíte se investovat do vlastní nemovitosti z důvodu strachu ze starostí s podnájemníky? Využijte různé investiční nemovitostní fondy nebo přímo investici do nemovitostí přes zprostředkovatele. V případě využití zprostředkovatele je dobré, že na tuto formu investice nepotřebujete velké množství peněz, jako kdyby jste kupovali vlastní nemovitost.

S kým se spojit pro zhodnocení peněz?

Společnost NEXTA Consulting, s.r.o., se již dlouhá léta specializuje na zhodnocování financí. Díky kontaktům napříč trhem, vám vždy navrhne ideální formu financování. Mimo oblast financí se orientujeme i v nemovitostní branži a tudíž vám jsme schopni nabídnout celé spektrum možností pro investici vašich peněz. Díky naší spolupráci vám vždy navrhneme nejvhodnější variantu přímo dle vašich představ a možností. Na nic již nečekejte a kontaktujte naše specialisty, kteří vám navrhnou nejideálnější variantu.