Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Jak zajistit investice?
Středa, 31 Květen 2017 11:09

Pátráte po způsobu, jak nejlépe zhodnotit své finance, ale nemáte prostor hledat potřebné informace? Obáváte se, že se vám vaše peníze nebudou zhodnocovat podle prognózy? Pak vám doporučujeme investovat do zajištěných investic, kde můžete získat zajímavé výnosy. Takovou investicí bezesporu je investice do nemovitosti. Jak to vlastně funguje?

Výnosy z investice do nemovitosti?

Investovat můžete v podstatě jakýkoli finanční obnos. Avšak naši finanční analytici radí investovat minimálně 50.000 Kč. Maximální hranice investice není nijak ohraničena. Jestliže se rozhodnete investovat více než 2 mil. Kč, individuálně vám nastavíme investiční portfolio.

K tomu, abychom vám sdělili konkrétní částku výnosu, potřebujeme znát několik informací. Výnos z investice do nemovitosti se pohybuje v rozmezí od 7% do 12% p.a., dalším kritériem je časový horizont, ve kterém vaše investice probíhá. Rozhodujícím však zůstává váš investiční program.

Po celou dobu vaší investice vám můžeme poskytovat informace o vašem aktuálním zhodnocení. Navíc vám můžeme pravidelně vyplácet výnos z vašich investic.

Jaké nemovitosti jsou vhodné k investování

Společnost NEXTA Consulting, s.r.o. není v oblasti zajištěných investic do nemovitostí žádným nováčkem. Našim klientům pomáháme zhodnocovat jejich finance a navíc jim dokážeme garantovat předem daný výnos.

Investujeme výhradně do nemovitostí v České republice. Investice ve valné většině pokrývají dluhy majitele nemovitosti.

Zajištění investice

Každá investice přináší určitá rizika. V případě investice do nemovitosti s naší společností, minimalizujeme rizika důkladným prověřením každého majitele nemovitosti, do které naši klienti investují. V případě, že vznikne jakékoli riziko, které ohrozí investice našich klientů, přebíráme zodpovědnost my, aniž by byla klientova investice ohrožena. Výnosy v takovém případě hradíme klientovi z finančních rezerv naší společnosti.

Obáváte se exekuce nebo máte nemovitost v zahrnutou v exekučním řízení?

Jestliže jste se dostali do finančních potíží a jste majitelem nemovitosti, o kterou byste v exekučním řízení mohli přijít, máme pro vás řešení. Toto řešení je velmi diskrétní, ale efektivní. Pomůžeme vám v lepším případě zachovat nemovitost ve vašem vlastnictví.

Chcete se dozvědět více o investování s NEXTA Consulting?

Více informací naleznete na našich webových stránkách. V případě konkrétních dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi s vámi probereme možné varianty investování a sdělíme podrobné informace.