Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Jak naspořit dětem co nejvíce peněz?
Pondělí, 25 Září 2017 10:52

I přesto, že je ekonomická krize prakticky za námi, stále nemáme jistotu, co přinesou léta nadcházející. V případě, že chceme dostatečně zabezpečit budoucnost našich dětí, pak musíme uskutečnit jisté kroky, které nám pomohou vytvořit dostatečnou finanční rezervu.

Jedna z variant, která v tuto chvíli připadá v úvahu, je investice se zajištěním. Takovou investicí bezesporu je investice do nemovitosti, a to společně s profesionály, kteří vás provedou úskalím investování. Společnost NEXTA Consulting s.r.o. společně se svými klienty investuje do nemovitostí a úspěšně pomáhá zhodnocovat finance svých klientů. Tyto investice jsou spolehlivé a především prověřené lety zkušeností.

Investiční nemovitosti

Investice s NEXTA Consulting probíhají výhradně do nemovitostí na území České republiky. Takové nemovitosti jsou zatíženy peněžními závazky majitele. Závazkem je myšlena exekuce nebo jiné finanční potíže, které majitele přivedly k osobnímu bankrotu. Díky investici do takovéto nemovitosti získá majitel řešení ze složité životní situace.

Investice bez rizika

Investice do nemovitostí patří k těm, které jsou bez rizika. Jsou tedy ideální variantou pro konzervativní typy investorů, ale pro správnou diverzifikaci investičního portfolia i pro progresivní investory.

Investice do nemovitosti je bezpečná, protože dochází k důkladnému prověřování solventnosti a schopnosti splácet ze strany majitele nemovitosti. Jestliže se nám majitel z jakéhokoli důvodu nezdá vhodný, pak do jeho nemovitosti nikdy neinvestujeme. Právě to je důvod proč jsme schopni garantovat všechny domluvené podmínky investice.

Výnos z investice pro vaše děti

Výsledný výnos z vaší investice je ovlivněn několika faktory. Jedním z nich je výše investované částky. Ideálně je finanční rozmezí mezi 50.000 Kč až 2 mil. korun. Délka investice by měla být v rozmezí od 12 do 120 měsíců. Platí zde přímá úměra, čím vyšší částku investujete na delší období, tím vyšší bude výnos z takové investice.

Chcete získat více informací o investicích do nemovitostí s NEXTA Consulting ?

Jestliže chcete zajistit dostatek finančních prostředků pro vaše děti, pak vám rádi poskytneme konkrétní informace a nabídneme investiční případy. Vaše dotazy zodpovíme a navíc vám poradíme s dalšími otázkami týkající se finanční situace vaší rodiny. Kontaktujte nás NEXTA Consulting, s.r.o. přímo na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře.