Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Jak najít nemovitost pro investici
Pátek, 25 Srpen 2017 11:53

Zvažujete možnost investice, ale nejste si stoprocentně jisti kam své úspory a volné prostředky vložit? V případě, že patříte spíše ke konzervativnímu typu investorů, pak nebudete chtít kvůli zhodnocení zbytečně riskovat. Na druhou stranu pro vás ale nebude uspokojující postupně klesající úroková sazba nejen na spořících účtech. Ukážeme vám, jak ideálně investovat a získat to, co vám bylo slíbeno.

Investice do nemovitostí je stále oblíbenější variantou zajištěných investic. Je skvělou volbou pro konzervativní investory, ale i ti progresivní investoři rádi diversifikují svá portfolia a volí tuto investici. Investice do nemovitosti je zajištěná a to nejen vaše vklady, ale také vaše zisky. Díky tomu získala příznivce z řad rozdílných investorů.

Jak tedy najít správnou nemovitost?

S vyhledáváním nemovitosti si nemusíte dělat starosti. Tuto službu pro naše klienty zajišťujeme my.
Výhradně investujeme do nemovitostí na českém trhu. Díky mnohaletým zkušenostem na finančním, ale také realitním, trhu dokážeme vyhodnotit rizika spojená s konkrétní investicí.

Jak to funguje?

Koloběh investice do nemovitosti funguje v podstatě harmonicky. Společně s našimi klienty umožníme vyrovnat peněžní závazky vlastníka nemovitosti, který v nejčastějším případě řeší exekuci a podobně.

Navíc si dáváme velký pozor a důkladně prověřujeme každý obchodní případ. Jakmile máme podezření na nesolventnost majitele nemovitosti, pak takovou investici nepodnikáme. Důvodem je ochrana klientových i našich finančních prostředků.

Přehled o zhodnocování vašich financí

Na základě dohody vám budeme poskytovat informace o zhodnocování vašich finančních prostředků v průběhu investičního období. Navíc si peníze budete moci kdykoliv vybrat. K výplatě může dojít jak u vložených prostředků, tak doposud získaného zhodnocení, které je ovlivněno délkou investice.

Chcete se dozvědět více o investování do nemovitostí s NEXTA Consulting?

Investice do nemovitostí patří u našich klientů k velmi oblíbeným, a proto se nemusíte obávat. V případě vašeho zájmu vám rádi vše vysvětlíme a odpovíme na vaše otázky. Zároveň se zabýváme také možností pomoci klientům v případě, že jim hrozí nebo již nastalo exekuční řízení. Kontaktujte nás přímo na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře.