Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investovat do nemovitostí se stále vyplatí nejvíc
Neděle, 22 Prosinec 2013 21:42

Hledáte komoditu nebo sektor, kam investovat finance? Bojíte se ztráty vložených prostředků? Nemáte důvěru v  neprůhledné akcie nebo dluhopisy, protože u nich nemáte přehled o tom, kam se investují vaše peníze?
Hledáte-li jistotu, zkuste investovat do nemovitostí.

Viditelná investice

Investování do nemovitostí s sebou přinaší nejednu jistotu. Jedna z věcí, kterou na vlastní oči uvidíte, je právě ona nemovitost. Tento fakt dodává investorům pocit jistoty, že svoje peníze investovali správně, protože od začátku vědí, kde nemovitst stojí, jakou má historii a k jakým účelům se využívá. Formou zajistěné investice zhodnocují svoje peníze a mají přehled o tom, co se s jejich majetkem děje.

Uložení peněz do banky

Konzervativní investoři možná rádi mají přehled o svým financích v tom smyslu, že jim stačí kontrolovat často stav na účtu, kde mají jakousi jistotu, že vloženou částku obdrží zpět. Pro vložení peněz do banky nahrává pojištění vkladů, které drží ochrannou ruku na drobnými klienty bank. Nicméně výnos z tohoto typy investice je zanedbatelný.

Investice do nemovitosti v České republice

NEXTA CONSULTING, s.r.o. se zaměřuje na citlivé a profesionální nakládání s financemi svým klientů, pro které zajišťuje investice do nemovitostí. Investuje vždy do nemovitostí v České republice.

Díky svým dlouholetým zkušenostem na trhu s nemovitostmi dokáže s každým investorem individuálně projednat každý případ investice a společně zhodnotit, jestli je tento typ pro investora vhodný.

Právní služby

Při projednávání a realizování vybrané investice zajišťuje společnost NEXTA CONSULTING, s.r.o. vlastního právníka s možností pro klienta přizvat vlastního právního zástupce.