Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Investice do pozemků
Sobota, 11 Březen 2017 09:51

Uvažujete o investování, ale nejste si jisti, kam ideálně investovat a především kolik peněz? Investice do pozemku přináší určitá rizika, která ale lze eliminovat. Díky těmto rizikům ale také můžete získat příjemný výnos.

Investičních nástrojů je celá řada a finální rozhodnutí je vždy na vás, tedy na investorovi. Nákup pozemku vás ochrání před inflací a zároveň zhodnotí vaše finance.

Proč investovat do nákupu pozemku?

  • Investice do pozemku znamená jistotu. Vlastnictví pozemku ochrání váš majetek hlavně v době, kdy hrozí zvýšení inflace.
  • Pozemek znamená půdu, které je na světě pouze omezené množství. Pozemek prostě nevytvoříte uměle. Také proto cena půdy a pozemků stále roste.
  • Pozemek můžete kdykoli prodat, použít jako bankovní zástavu nebo jej využít pro realizaci výstavby vašeho domova.
  • V případě, že zakoupíte pozemek větších rozměrů, můžete jej rozparcelovat a prodat po částech, díky tomu získáte další finanční prostředky.
  • V naprosté většině případů nepodléhají ceny pozemků nečekaným výkyvům.

Případná rizika při nákupu pozemku

Důležité je při výběru pozemku získat co nejvíce informací o lokalitě, případných plánech budoucí zástavby. Pozemek před koupí navštivte osobně a prohlédněte si také okolí pozemku. Sami uvidíte, jak na vás prostředí působí, také podle toho se můžete rozhodnout, zda koupíte, či nikoliv.

I přesto, že nakupujete pozemek od realitní kanceláře, udělejte si obdobný průzkum. Cílem realitního makléře není vám dobře poradit, ale dobře prodat kvůli vlastní provizi.

Další důležitou otázkou je, jak pozemek chcete využívat. Hlavním cílem spekulativního nákupu pozemku je vydělat dostatek peněz. Proto uděláte maximum proto, aby se na něm dalo stavět, jeho cena tak vzrostla a vy jste vydělali.

Neukvapte se s nákupem ani prodejem. Vždy si vše řádně promyslete, abyste později nelitovali.

Vhodnou investicí je také nemovitost

V současné době se k velké oblibě dostávají investice do nemovitostí. Takovou investici jistě můžete uskutečnit sami, ale také společně s investiční společností, která se investicemi do nemovitostí zabývá.
Takovou společností je bezesporu NEXTA Consulting, s.r.o., která společně se svými klienty investuje do nemovitostí v České republice. Díky mnohaletým zkušenostem získává stále více spokojených klientů.

Chcete se dozvědět více o zajištěných investicích do nemovitostí na rok 2017?

Pokud chcete investovat do nemovitosti a nechcete na to zůstávat sami, kontaktujte nás přímo na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře, rádi nalezneme vhodnou investici také pro vás.