Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

I zkušený investor si může nechat poradit s druhem investice
Pondělí, 26 Červen 2017 19:55

Patříte ke zkušeným investorům, ale chcete znát informace také o investicích do nemovitostí, které jsou zajištěné? Pak rozhodně čtěte dále. Naši finanční analytici určili optimální finanční částku, kterou naši klienti investují do nemovitostí. Vaše peníze se budou zhodnocovat dle předem dané prognózy a dle vašeho investičního portfolia. Jak tedy funguje investice do nemovitosti?

Vhodné nemovitosti k investování

Společně se svými klienty investuje společnost NEXTA Consulting, s.r.o. do nemovitostí v rámci České republiky. Našim klientům zhodnocujeme jejich finance a garantujeme daný výnos.

Investice jsou určeny především na pokrytí dluhů jeho majitele. Ti jsou vždy maximálně prověřeni tak, aby dostáli svým závazkům a povinnostem.

Výnosy z investice do nemovitosti?

Naši finanční analytici určili minimální částku k investování na 50.000 Kč, maximální hranice investice není omezena.

Abychom vám sdělili konkrétní výnos, musíme znát několik informací, jako je výše investice a délka investičního horizontu. Garantujeme vám, že se její výše bude pohybovat v rozmezí od od 7% do 12% p.a. .

Investice pod dohledem

Vaše investice budete moci kdykoli zkontrolovat a vyžádat si informace o jejich zhodnocení a výnosu.

Navíc si své investované peníze můžete předčasně vybrat. Vyplatíme vám nejen vložené, ale i zhodnocené prostředky za dobu vašeho investování.

Pomáháme také řešit finanční situaci našich klientů.

V případě, že jste se dostali do finančních obtíží a hrozí vám exekuce, nebo vás dokonce exekutor navštívil, pak věřte, že není vše ztraceno. Pomůžeme vám vaše starosti vyřešit a to s individuálním a zcela diskrétním způsobem.

Chcete se dozvědět více o investování s NEXTA Consulting?

Více informací naleznete na našich webových stránkách. V případě konkrétních dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi s vámi probereme možné varianty investování a sdělíme podrobné informace.

Informace vám také podáme v případě, že potřebujete vyřešit vaši finanční situaci.