Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Exekuce vašeho majetku
Sobota, 22 Duben 2017 20:55

Stalo se vám, že jste potřebovali peníze, šli jste do banky a tam vám nepůjčili? Někdy to může být jednoznačné vyjádření toho, že již nemáte na další splátky a banka vám nevěří. Toto se vám stane v lepším případě, zde si můžete uvědomit, že se něco děje. Horší je, když vám již nepůjčí z důvodu vaši špatné splátkové morálky. V takovém případě je již exekutor, a sním spojená exekuce, velmi blízko.

Jak zjistit, že mi nehrozí exekuce?

Pokud si nejste jisti, jestli někde nemáte nějaké skryté úvěry, nechte si v bance udělat nezávaznou nabídku úvěru. Tento dotaz se dostane do CBCB bankovního registru a jsou v něm uvedeny všechny bankovní, ale i některé nebankovní úvěry. V případě, že vám banka nabídne konsolidaci, nebo-li spojení úvěrů, tak po vás nejspíše bude chtít dokumenty, k úvěrům, které máte. Takto se dozvíte, jestli někde nedlužíte.
Pokud dostanete nabídku na úvěr, ale nejste si jisti, komu dlužíte, můžete si nechat udělat výpis z CBCB sami, je ale zpoplatněn. Ale na rozdíl od banky se dozvíte komu dlužíte. Pokud vám ale banka rovnou žádost zamítne, tak to většinou znamená, že je někde problém.

Nenechte se překvapit exekucí

Ve chvíli, že si jste vědomi, že někde dlužíte nebo vám současné splátky narušují rodinný rozpočet, tak jednejte velmi rychle. Nechte si snížit splátky, zda je to možné. Pokud je již vaše splátková morálka špatná, tak vám již banka nepomůže a musíte se obrátit na nebankovní společnost.

Pomocník v případě hrozící exekuce

Pomoci vám může společnost NEXTA Consulting, s.r.o., která se zabývá pomocí v případě exekuce. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti financí a nemovitostí s vámi dokáže vyřešit bankovní i nebankovní cesty financování. Dokážeme vyřešit jakýkoliv stav před exekucí a naši finanční specialisté s vámi vždy proberou nejvhodnější řešení vašeho dluhu.

Na nic již nečekejte a jednejte. Stačí jen zavolat nebo odpovědět v našem kontaktním formuláři a my se s vámi spojíme sami. Jednejte a nenechte si svůj majetek zabavit exekutorem, který nakonec může vše, co vám patřilo, rozprodat za zlomek ceny. Vy již nebudete nic vlastnit, ale nakonec vám nějaké dluhy zůstanou, sice ne v takové výši, ale zůstanou.

Možností, jak se zbavit dluhů, je i výkup nemovitosti. Vlastníte-li nemovitost, kterou nepotřebujete nebo víte, že její tržní cena by vyřešila všechny vaše finanční starosti, pak neváhejte. Výkup nemovitosti vše vyřeší. Na druhé straně může stát člověk, který naopak chce investovat své peníze do nemovitosti.
Naše společnost NEXTA Consulting s.r.o. zprostředkuje i investice do nemovitostí se skvělým výnosem. Kontaktujte nás a sjednejte si nezávaznou schůzku.