Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Co znamená pojem investice?
Pátek, 15 Září 2017 11:48

Investice je ekonomický pojem, který označuje částku vloženou do dlouhodobých kapitálů. Tyto nepřináší prospěch ihned, ale až v budoucnosti. Investici ukládá ekonomický subjekt (stát, firma, osoba) jako část úspor, aby získal budoucí užitek (výnos). Výnos je buď finančního, nebo nefinančního charakteru.

Laicky můžeme říci, že investice je odkládání peněz na „horší časy“ tak, aby lidé o své finance nejen nepřišli, ale částečně je také zhodnotili. Cílem investic je odložit současné finanční prostředky tak, aby minimálně neztratily současnou hodnotu, a v tom lepším případě se jejich hodnota zvýší.

V dnešní době jsou tedy investice nutnou součástí finančního života každého z nás, komu záleží na jeho budoucnosti i budoucnosti jeho dětí a rodiny.

Nejznámější investice

  • akcie
  • podílové fondy
  • dluhopisy
  • obrazy a další umělecká díla
  • nemovitosti

Co zohlednit při výběru typu investic

Při výběru typu investic se zaměřte na vlastní povahu. Tedy zda jste ochotni riskovat nebo patříte spíše ke konzervativním investorům. Jestliže se rozhodnete riskovat, pak je pravděpodobný zisk mnohem vyšší než u konzervativního typu investic.

Investice do nemovitostí

Každý investor, ať už konzervativní či progresivní, by měl mít své investiční portfolio dostatečně diversifikované. To znamená, že by se neměl zaměřovat pouze na jeden typ investice, ale volit různé typy dle rizik a výnosů.

Investice do nemovitostí se hodí pro různé typy investorů. Tato nemovitost má obrovskou výhodu ve svém zajištění. Navíc společnost NEXTA Consulting svým klientům zajišťuje nejen vloženou částku, ale také slíbený výnos.

Jestliže se rozhodnete investovat s naší společností, pak si můžete v průběhu investičního horizontu nechat pravidelně nebo jednorázově vyplácet výnos, který je ovlivněn délkou trvání investice.

Investice do nemovitostí jsou zajištěné jednou ze tří zajišťovacích forem a majitele konkrétní nemovitosti vždy maximálně prověřujeme, tak abychom měli jistotu, že dodrží své závazky.

Investice do nemovitostí s NEXTA Consulting

Chcete se dozvědět více o investování s NEXTA Consulting? Více informací naleznete na našich webových stránkách. V případě konkrétních dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi s vámi probereme možné varianty investování a sdělíme podrobné informace.