Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Co jsou komodity a je dobré do nich investovat?
Pátek, 14 Červenec 2017 14:46

V posledních letech klesly úrokové sazby na nejnižší možnou hranici. Díky tomu se tradiční spořící nástroje stávají ne zcela efektivní. Mnoho klientů proto hledá alternativy, které jim zisky vynahradí, a tak začínají více investovat, a to do komodit.

Komodity jsou asi nejznámější variantou alternativního investování. Profesionálové z řad investorů považují komodity až jako druhou ligu až po podílových fondech a akciích. Komodity by pro zkušeného investora měli znamenat pouze doplňkovou část jeho diverzifikovaného portfolia.

Úskalí investování do komodit

Ceny komodit podléhají značným výkyvům a to je jeden z důvodů, proč jsou komodity málo předvídatelné oproti akciím. Je možné tedy předpokládat vysoký dlouhodobý výnos? Při investování do akcií uvádí finančníci výnos kolem osmi procent, to také potvrzují historické statistiky. U komodit se výše výnosu řídí mírou inflace. Centrální banka drží úroveň mírné inflace kolem dvou procent, to nám udává, jakou rychlostí průměrně porostou ceny komodit.

Zajištěné investice do nemovitostí

Chcete-li mít při investování svých finančních prostředků jistotu a zajištění, pak si opravdu promyslete, zda chcete investovat do komodit. Oproti komoditám jsou investice do nemovitostí opravdu bezpečné.

Investice do nemovitostí je vždy zajištěna jednou z variant zajišťovacích forem, a to buď zástavním právem, zajišťovacím převodem vlastnického práva nebo případně notářským záznamem o uznání dluhu se souhlasem k přímé vykonatelnosti.

Výnos je zajištěn v průběhu celé doby investice. Výnos se pohybuje v rozmezí od 7% do 12% p.a. a celková hodnota závisí také na výši investice a délce investičního horizontu.

Aby vaše investice byla opravdu efektivní, pak je vhodné investovat minimální částku padesát tisíc korun. Maximální výše investice není nijak omezena. Investiční horizont je ideální v rozmezí od dvanácti do sto dvaceti měsíců.

Po uplynutí investičního programu budou vyplaceny nejen vložené peníze, ale také zhodnocení. Avšak v případě vašeho zájmu je možné vyplácet výnos již v průběhu investice. Ten je však ovlivněn délkou investice.

Chcete se dozvědět více o investování do nemovitostí?

Společnost NEXTA Consulting poskytuje svým klientům zajištěné investice do nemovitostí v rámci České republiky. Rádi se s Vámi podíváme na konkrétní investiční případy a pomůžeme vám s řešením vaší finanční situace, zodpovíme dotazy a poradíme. Kontaktujte nás přímo na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře.